Fågelfangerens son Sold Out

Fågelfangerens son

Wednesday 25 September 2019 20:00

Svenskt framleiddur filmur, filmaður í føroyum, um lívið hjá einum fuglafangara og…

Viðbrekni Føroyska Jazzins- jazz søgu Føroya- Arnold Ludvig

Thursday 26 September 2019 20:00

Blábar Niels Finsens Gøta 23, Tórshavn

Áhugaverdur fyrilestur um jazz søgu Føroya á Blábar hóskvøldið tann 26. September kl.

Fågelfangerens son

Thursday 26 September 2019 20:00

Svenskt framleiddur filmur, filmaður í føroyum, um lívið hjá einum fuglafangara og…

Supper Club

Friday 27 September 2019 19:00

Velbastaður

Enjoy a delicious, sustainable Faroese supper club meal with friends and other guests in…

Borðhaldið á Eplafestivalinum

Saturday 28 September 2019 19:00

Sandur

Vælkomin á Eplafestival!  … Í ár hava vit sjálvandi vælumtókta borðhaldið, har í stjørnan…

Oktoberfest í SALT

Saturday 28 September 2019 20:00

SALT

Oktoberfest er "Bayerische Bratwurst und Bier" Ball :  … Langborð, øl, matur…

KÍ - ÍF

Sunday 29 September 2019 15:00

við Djúpumýru

Hugnakvøld: Kom og fá íblástur

Thursday 3 October 2019 19:30

Hotel Hafnia, Tórshavn

Hoyr søguna hjá Miðvágs gentuni Sonju Davidsen, sum selur síni undirklæðir í fleiri enn…

Gospelkonsertir við Suð

Thursday 3 October 2019 20:00

Badmintonhøllin í Klaksvík

Glaðar gospelkonsertir við Suð … ============================== … 3.-5. okt. í ár fer…

Gospelkonsert við Suð

Friday 4 October 2019 20:00

Løkshøll

Glaðar gospelkonsertir við Suð … ============================== … 3.-5. okt. í ár fer…

Billy Joel heiðurskonsert

Saturday 5 October 2019 19:00

Føroyahúsið í Keypmannahavn

Sjeyti ára heiðurskonsert Í samband við at tónlistamaðurin, Billy Joel rundaði tey sjeyti…

Føroyar - Rumenia

Saturday 12 October 2019 17:00

At Gerast Ceecee - 1 Ár

Tuesday 15 October 2019 19:30

Skálin, Klaksvík

Skjótt er eitt ár liðið, síðan Cecilia Jacobsen (eisini kend sum Ceecee) á fyrsta sinni…

Føroyar - Malta

Tuesday 15 October 2019 19:45

MARIUS

Saturday 19 October 2019 22:00

í Spaniastovu

Sangfagnaðarkonsert

Sunday 20 October 2019 14:30

í Høllini í Nesvík

Í døgunum 13. til 15. oktober eru 150 børn og juniorar á sanglegu í Nesvík, ið vit kalla…

KÍ - NSÍ

Sunday 20 October 2019 15:00

við Djúpumýru

Sangfagnaðarkonsert

Sunday 20 October 2019 16:00

í Høllini í Nesvík

Í døgunum 13. til 15. oktober eru 150 børn og juniorar á sanglegu í Nesvík, ið vit kalla…

B1 skeið fyri kvinnur í Tórshavn

Monday 21 October 2019 9:00

Tórshavn

FSF venjaraskeið

B1 skeið fyri kvinnur á Toftum

Tuesday 22 October 2019 9:00

Tórshavn

FSF venjaraskeið

Rivjakvøld í Gamla Seglhúsinum

Saturday 9 November 2019 18:00

Lagt verður upp til eitt spennandi rivjakvøld, har matarlepin er beint fram, nevniliga…

Floksmannadagur / Kultur oplevelse / Cultural Event

Saturday 4 July 2020 10:00

Hattarvík

FO … ================================================================================ ……

GANG Føroya vakrasta hálvmaraton 2020

Saturday 5 September 2020 10:00

Aftur í 2020 skipar Ítróttarfelagið Frælsi í Vágum fyri einum gang eitt hálvmaraton…

RENN Føroya vakrasta hálvmaraton 2020

Saturday 5 September 2020 11:00

Aftur í 2020 skipar ítróttarfelagið Frælsi í Vágum fyri eini hálvmaraton…