Miðmáli fram við landi

Date:
Wednesday 23 June 2021 13:00
Location:
Tórshavn - Kaldbaksfjørður - Tórshavn

Buy tickets

Ein hugnaligur miðdagstúrur fram við landi niðan í Kaldbaksfjørð.
Við okkara serligu miðmála-máltið, kaffi/the og kakubita.


Additional Dates:


Date:
Wednesday 5 May 2021 13:00
Location:
Tórshavn - Kaldbaksfjørður - Tórshavn

Date:
Friday 7 May 2021 13:00
Location:
Tórshavn - Kaldbaksfjørður - Tórshavn

Date:
Saturday 8 May 2021 13:00
Location:
Tórshavn - Kaldbaksfjørður - Tórshavn

Date:
Friday 14 May 2021 13:00
Location:
Tórshavn - Kaldbaksfjørður - Tórshavn

Date:
Saturday 15 May 2021 13:00
Location:
Tórshavn - Kaldbaksfjørður - Tórshavn

Date:
Friday 21 May 2021 13:00
Location:
Tórshavn - Kaldbaksfjørður - Tórshavn

Date:
Saturday 22 May 2021 13:00
Location:
Tórshavn - Kaldbaksfjørður - Tórshavn

Date:
Friday 28 May 2021 13:00
Location:
Tórshavn - Kaldbaksfjørður - Tórshavn

Date:
Saturday 29 May 2021 13:00
Location:
Tórshavn - Kaldbaksfjørður - Tórshavn

Date:
Wednesday 2 June 2021 13:00
Location:
Tórshavn - Kaldbaksfjørður - Tórshavn

Date:
Wednesday 9 June 2021 13:00
Location:
Tórshavn - Kaldbaksfjørður - Tórshavn

Date:
Wednesday 16 June 2021 13:00
Location:
Tórshavn - Kaldbaksfjørður - Tórshavn

Date:
Wednesday 30 June 2021 13:00
Location:
Tórshavn - Kaldbaksfjørður - Tórshavn

Date:
Wednesday 7 July 2021 13:00
Location:
Tórshavn - Kaldbaksfjørður - Tórshavn

Date:
Wednesday 14 July 2021 13:00
Location:
Tórshavn - Kaldbaksfjørður - Tórshavn

Date:
Wednesday 21 July 2021 13:00
Location:
Tórshavn - Kaldbaksfjørður - Tórshavn

Date:
Friday 30 July 2021 13:00
Location:
Tórshavn - Kaldbaksfjørður - Tórshavn

Date:
Wednesday 4 August 2021 13:00
Location:
Tórshavn - Kaldbaksfjørður - Tórshavn

Date:
Wednesday 11 August 2021 13:00
Location:
Tórshavn - Kaldbaksfjørður - Tórshavn

Date:
Wednesday 18 August 2021 13:00
Location:
Tórshavn - Kaldbaksfjørður - Tórshavn

Date:
Wednesday 25 August 2021 13:00
Location:
Tórshavn - Kaldbaksfjørður - Tórshavn

Date:
Wednesday 1 September 2021 13:00
Location:
Tórshavn - Kaldbaksfjørður - Tórshavn

Date:
Wednesday 8 September 2021 13:00
Location:
Tórshavn - Kaldbaksfjørður - Tórshavn

Date:
Wednesday 15 September 2021 13:00
Location:
Tórshavn - Kaldbaksfjørður - Tórshavn

Date:
Wednesday 22 September 2021 13:00
Location:
Tórshavn - Kaldbaksfjørður - Tórshavn

Date:
Wednesday 29 September 2021 13:00
Location:
Tórshavn - Kaldbaksfjørður - Tórshavn

Share this event

Miðmáli fram við landi

Fyriskipari

TN24 Norðlýsið
Bryggjan Undir Bryggjubakka
100 Tórshavn
+298 321945
[email protected]
www.tn24.fo